Trang nhà > CH SÉC

CH SÉC

Bài được thêm sau chót : 14 Tháng Bảy.

Bài vở của đề mục này

 • XEM PHIM JÁCHYME, HOĎ HO DO STROJE!

  19 Tháng Hai, bởi NCC

  Trân trọng kính mời quý vị tới buổi chiếu phim sẽ tổ chức vào ngày 22.2.2018 tại Đại sứ quán Cộng hòa Séc tại Hà Nội. Phim này dành cho đối tượng nào? Những công dân Việt Nam nói tiếng Séc, những người đồng hương, những người yêu thích điện ảnh. Phim được chiếu khi nào? 19:00, thứ Năm ngày 22.2.2018 Phim được chiếu ở đâu? Đại sứ quán Cộng hòa Séc, 13 Chu Văn An, Hà Nội. Ngôn ngữ của phim? Tiếng Séc có phụ đề tiếng Anh. Sau khi chiếu phim có điểm tâm nhẹ. Vì lý do chỗ ngồi có hạn Quý vị hãy khẳng định sự tham gia của mình, số người (...)

 • PROFESOR JAN PIRK POCHVÁLIL INTEGRACI VIETNAMCŮ V ČR

  27, Tháng Ba 2016, bởi ncc

  Významný kardiochirurg profesor Jan Pirk veřejně pochválil a celospolečensky ocenil v rozhovoru o migrační vlně pro Parlamentní listy integraci Vietnamců v ČR. Letos již integraci 67 tisícové vietnamské komunity žijící u nás veřejně pochválili prezident Miloš Zeman (u nás i na akci v únoru v Bratislavě) a premiér Bohuslav Sobotka (u nás i Bruselu). S názorem profesora Jana Pirka na současnou migraci a integraci cizinců v EU plně souhlasím. 67 tisícová vietnamská komunita se výborně integrovala do naší společnosti, (...)

 • ČESKO-VIETNAMSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM PRO DĚTI "TALENT" ZAHÁJILO SVOJI ČINNOST V PRAZE 4 - LIBUŠI

  13, Tháng Ba 2016, bởi ncc

  Věřte mi, že dnešní "banánové děti" velmi brzy nahradí tyto "talentované děti budoucnosti", ku prospěchu svých rodičů i celé naší společnosti. Ve čtvrtek 10. března bylo slavnostně otevřeno v Praze 4 - Libuši Česko-vietnamské vzdělávací centrum pro děti s názvem "TALENT". Před půl rokem mne navštívily ekonomka Mary Huyen Doová a grafička i designérka Le Ha s podnikatelským nápadem, jak pomoci celotýdně pracujícím rodičům vietnamských dětí. Při několika našich pracovních setkáních byl vytvořen koncept vzdělávacího centra pro (...)

 • NOVÝ PROJEKT ČVS: KNIHA O VIETNAMU

  13, Tháng Ba 2016, bởi ncc

  Dalším novým konkrétním projektem Česko-vietnamské společnosti je vydání reprezentativní knihy o současném Vietnamu s názvem VIETNAM - ZEMĚ ZNÁMÁ I NEZNÁMÁ. Tento projekt pod záštitou předsedy Česko-vietnamské společnosti navrhnul a realizuje spolek Česko-vietnamské slunce, jenž tvoří autoři knihy. V připravované knize budou zážitky předsedy ČVS Marcela Wintera z jeho 47 návštěv Vietnamu i z jeho 8 měsíčního bydlení v Hanoji. Knihu píší a Marcela Wintera zpovídají Michal Mikulenka a Veronika Kučerová. Informace o projektu, (...)

 • NOVÝ PROJEKT ČESKO-VIETNAMSKÉ SPOLEČNOSTI UMOŽNÍ MATURANTŮM Z VIETNAMU STUDOVAT NA VOŠ STAVEBNÍ V ČR!

  26, Tháng Hai 2016, bởi ncc

  V pátek 5. února jsme předali velvyslanci Vietnamu v ČR j.e. panu Truong Manh Sonovi náš nový vzdělávací projekt, který umožní studium maturantů z Vietnamu na Vyšší odborné škole stavební ve Vysokém Mýtě, která je kolektivním členem Česko-vietnamské společnosti. Vzdělávací projekt v češtině i ve vietnamštině předali autoři projektu Marcel Winter - předseda ČVS, Ing. Pavel Vacek - ředitel Vyšší odborné školy stavební a Střední školy stavební ve Vysokém Mýtě a PhDr. Libor Machan, CSc., MSc, MBA - generální ředitel vzdělávacího (...)

0 | 5 | 10

Điều hướng